LEGO® Super Mario 71371 Lietajúci Mario - oblečok

od 6 + rokov
skladom
Kód produktu: 71371
Počet kociek: 13

Lietajúci Mario - oblečok

POPIS:

Vďaka tomuto balíčku s vylepšením lietajúceho Maria (71371) môžu hráči pridať svojim LEGO® Super Mario™ hrám nový rozmer zábavy. Súčasťou tohto doplnkového balíčka je interaktívny oblek s vrtuľkovou čiapkou pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia). Keď figúrka LEGO Maria s pomocou hráča „vzlietne“, spustia sa zvuky napodobňujúce vrtule. Tento set je skvelým darčekom pre deti, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorý obsahuje figúrku LEGO Maria. Postavte a pustite sa do hry Návod nájdete v balení aj v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Okrem návodu táto aplikácia zahŕňa aj kreatívne herné a staviteľské nápady a ponúka deťom bezpečnú platformu, na ktorej sa budú môcť o svoje výtvory podeliť s ostatnými fanúšikmi LEGO Maria. Nekonečný LEGO Mario! Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario sa parádne hodia na samostatné hry či skupinové súboje a prináša

POPIS:

  • Odoslať LEGO® Super Mario™ hry na zvýšenú úroveň s týmto oblečeným lietajúcim Mariou (71371), ktorá dáva LEGO Mariovi (figúrka nie je súčasťou každého) schopnosť získavať ešte viac mincí.
  • Tento odev je otvorený pre figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). Po zdvihnutí figúrky LEGO Maria s týmto zostaviteľným oblečením začne Mario vydávať zvuk vrtúľ.
  • Keď lietajúca Mária vzlieta, môžu hráči získať ďalšie digitálne mince a vylepšiť si ich skóre. Deti sa potrebujú, že s nimi môžu lietať po celej izbe a prenášať tak na úroveň s LEGO® Mariom do skutočného života.
  • Táto 13-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a deti vo veku od 6 rokov. Ovplyvňujú jedinečne pretvoriť štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ako aj rozširujúce sety.
  • V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky ohnivého Maria (71370), kocúra Maria (71372) a staviteľa Maria (71373).
  • K tejto LEGO® stavebnici nie sú potrebné batérie. Aktivujete ju, keď figúrke LEGO Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Súčasťou balenia je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj nástroje na zobrazovanie modelu, ktoré pomôžu pri stavaní, inšpiráciu pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Umožňujú tak fanúšikom rozširovať, stavať a zdolávať neobmedzené levely si už v samostatnej hre alebo v súbojoch proti kamarátom.