LEGO® City 60302 Záchranná misia v divočine

od 6 + rokov
skladom
Kód produktu: 60302
Počet kociek: 525

Akčné dobrodružstvá so záchranármi v divočine pre deti

POPIS:

Stavebnica LEGO® City Záchranná misia v divočine (60302) s viacerými modelmi je plná úžasných prvkov vrátane parádnej helikoptéry s navijakom, pásového vozidla, scény zo savany s možnosťou aktivácie zosuvu pôdy a veterinárnej stanice. Stačí už len pridať slony, krokodíly, opičku a záchranný tím na dlhé hodiny zábavy pri vzrušujúcich záchranných misiách. Skvelý zážitok zo stavania a hier pre deti vo veku od 6 rokov V balení nájdete jednoduchý návod na postavenie tejto stavebnice zo série LEGO City. Môžete si stiahnuť aj návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod s úžasnými nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov urobí z detí v okamihu majstrovských staviteľov! Dostaňte deti do centra akcie Stavebnice zo série LEGO City situované do divočiny obsahujú ikonické zvieratá, realistické prostredia, detailné v

POPIS:

  • Táto stavebnica LEGO® City Záchranná misia v divočine (60302) je plná úžasných prvkov, figúrok ikonických zvierat a inšpiratívnych postáv na vymýšľanie nekonečných záchranných misií v divočine.
  • Deti v balení všetkých potrebných dielov na postavenie helikoptéry s navijakom, pásového vozidla, veterinárnej stanice, scénky zo savany s funkciou aktivácie zosuvu pôdy ak tomu 4 minifigúrky a figúrky slona s mláďať, mala a 2 opičiek.
  • Potiahnutím za páčku môžu deti aktivovať zosuv pôdy, ktorý na scéne zhodí strom a balvany. Helikoptéra má funkčný navijak, otočné rotory a nákladový priestor. Pásové vozidlo je vybavené odpojiteľným zdvihákom s reťazou a úložným priestorom.
  • Prvotriedny darček pre deti vo veku od 6 rokov na narodeniny alebo na inú príležitosť. Deti môžu túto stavebnicu zároveň skombinovať s ďalšími setmi zo série LEGO® City situovanými do divočiny a zažiť tak ešte viac akcie a dobrodružstiev v prírode.
  • Helikoptéra s navijakom, ktorá je súčasťou stavebnice LEGO®City Záchranná misia v divočine, meria vyše 12 cm na výšku, 35 cm na dĺžku a 31 cm na šírku.
  • Medzi LEGO® doplnkami nájdete hračkársku lupu, banán, lekársku sadru pre opičky, pohár, rôzne laboratórne náčinie a krokodílie vajce.
  • Obsahuje jednoduchú príručku na stavanie a interaktívny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Tento interaktívny návod deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi.
  • Stavebnice zo série LEGO® City inšpirované divočinou uvedú deti priamo do akcie a pomôžu im rozvíjať dôležité životné zručnosti pri vymýšľaní príbehov a situácií, ktoré zachytávajú život v zábavnej a vzrušujúcej podobe.
  • Všetky dieliky stavebníc zo série LEGO® City spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zábavne sa s nimi stavia.
60302
Vítejte v divočině
Vítejte v divočině
Zaveďte děti do světa ochránců zvířat, s nimiž se díky této prémiové sadě LEGO® City vypraví na inspirativní záchranné mise.
Svět plný akce
Svět plný akce
Malí stavitelé se přidají ke skvěle vybavenému týmu odborníků a vypraví se zachraňovat zvířata.
LEGO® City Záchranná operace v divočině
Ikonická zvířata
Ikonická zvířata
Součástí jsou figurky slona, slůněte, krokodýla a opice.
Realistická záchranářská vozidla
Realistická záchranářská vozidla
Hraní zpestří parádní vrtulník s navijákem a pásové vozidlo.
Jako ve skutečnosti
Jako ve skutečnosti
Malí veterináři prožijí nejeden autentický příběh ze záchranné stanice.
Jednoduchý digitální návod na stavění
Jednoduchý digitální návod na stavění
Díky návodu Instructions PLUS si mohou děti model přibližovat, otáčet a různě zobrazovat – najdete ho v aplikaci s LEGO® návody na stavění.
Co najdete v krabici?
Co najdete v krabici?
Nechybí vrtulník, pásové vozidlo, veterinární stanice, savana s funkcí sesuvu půdy, ikonické figurky zvířat a 4 minifigurky.