LEGO® Creator 31115 Vesmírny ťažobný robot

od 7 + rokov
nie je skladom
Kód produktu: 31115
Počet kociek: 327

Akčná sada 3 v 1 so zostaviteľným vesmírnym ťažobným robotom

ZĽAVA

24.49 €
21.59 €
-
+
NIE JE SKLADOM

POPIS:

LEGO® fanúšikovia si hry s týmto pôsobivým vesmírnym ťažobným robotom (31115) 3 v 1 zo série Creator rýchlo obľúbia! Má množstvo parádnych prvkov, ako sú polohovateľné nohy a ruky, cirkulárnu pílu, tryskový batoh a rôzne výrazy tváre. Deti tak získajú všetko potrebné na hodiny zábavných hier na postavy. Najlepšie hračky pre tvorivú zábavu Milovníci vesmíru a robotov sa vďaka tejto LEGO Creator sade 3 v 1 môžu zabaviť pri stavaní až 3 rôznych modelov. Na výber je vesmírny ťažobný robot, ktorý sa dodáva aj s figúrkou mimozemšťana a sadou kryštálov, polohovateľné štvornohé prepravné vozidlo s robotím pilotom a polohovateľný dvojnohý LEGO robot. Úžasná kolekcia LEGO hračiek 3 v 1 Stavebnice 3 v 1 zo série LEGO Creator deťom ponúkajú až 3 stavebné modely, ktoré im otvoria svet plný vzrušujúcich možností. Sady Creator 3 v 1 v deťoch prebúdzajú túžbu po nápaditých hrách prostredníctvom úžasnej

POPIS:

  • Tvorivé deti môžu s robotským oblekom ťažiť kryštáť s mimozemšťanmi brázdiť galaxiu štvornohým prepravným systémom alebo výsledkom vo vesmírnych bitkách s dvojnohým robotom.
  • Polohovateľný vesmírny ťažobný robot je vybavený cirkulárnou pílou, tryskovým batohom a tvárou, ktorá dokáže meniť výraz, zatiaľ čo 4-nohé prepravné vozidlo a 2-nohého robota ovláda robota pilota.
  • Táto 327-dielna sada 3 v 1 zo série LEGO® Creator ponúka napĺňajúci stavebný zážitok pre milovníkov vesmíru od 7 rokov a je tak dokonalým darčekom na narodeniny alebo Vianoce.
  • Robot meria viac ako 15 cm na výšku, takže má dokonalé rozmery na prenášanie a hru doma aj na cestách.
  • Vytváraj ešte väčšie dobrodružstvá s ostatnými LEGO® Creator setmi 3 v 1: Divoký lev (31112) Kamión na prepravu pretekárskych áut (31113), Supermotorka (31114), Safari domček na strome (31116) a Surferský plážový domček (31118).
  • Sady zo série LEGO® Creator 3 v 1 umožňujú deťom zažívať nekonečné nápadité hry na akčné príbehy zamerané na tri rôzne štýlové a farebné modely v každom balení.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.
31115
Trojnásobná porce zábavy pro vesmírné průzkumníky
Trojnásobná porce zábavy pro vesmírné průzkumníky
Díky 3 parádním modelům se mohou děti vydat na intergalaktická dobrodružství, která jen tak neskončí.
Zábavné vesmírné modely
Zábavné vesmírné modely
Děti vyrazí na průzkum vesmíru se 3 propracovanými modely. Zvolit si mohou některého ze dvou robotů nebo nákladní transportér.
LEGO® Creator 3 v 1 Vesmírný těžební robot
Polohovatelný robot
Polohovatelný robot
Vesmírný robot má pohyblivé ruce a nohy.
Objevte mimozemský život
Objevte mimozemský život
Figurka zeleného mimozemšťana a sada krystalů poslouží jako inspirace.
Těžba krystalů
Těžba krystalů
Robot je vybaven parádní otočnou kotoučovou pilou.
Neztraťte je
Neztraťte je
Krystaly lze uložit do chytrého jetpacku.
Nákladní transportér
Nákladní transportér
Přestavějte robota na čtyřnohý transportér pilotovaný robotem.
Robot čahoun
Robot čahoun
Nebo si postavte dvojici robotích parťáků.
Zábavné stavění a nápadité hraní
Zábavné stavění a nápadité hraní
Se stavebnicemi Creator 3 v 1 dobrodružství nikdy nekončí! Na děti čekají hodiny kreativní zábavy při stavění a přestavování.