LEGO® Creator 31119 Ruské koleso

od 9 + rokov
skladom
Kód produktu: 31119
Počet kociek: 1002

Zábavný výlet do lunaparku, ktorý sa dá prestavať na iné modely

POPIS:

Deti môžu zažiť deň plný zábavy v lunaparku s touto nádherne detailnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1: Ruské koleso (31119). Tento set obsahuje otočné ruské koleso s 8 gondolami, búdku na predaj lístkov, vozík so zvieratami z balónikov, 5 minifigúrok a psíka postaveného z kociek. Úžasné hračky, ktoré živia detské vášne Zábava sa pre deti nikdy neskončí, pretože s touto parádnou stavebnicou zo série Creator 3 v 1 si môžu postaviť až tri atrakcie z lunaparku. Môžu si najskôr poskladať ruské koleso, ktoré prestavajú na autodróm a ten zasa premenia na hojdacie lodičky – alebo z kociek vytvoria čosi úplne nové. Parádne hračky pre tvorivé hry Stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom objavovať svoju tvorivú stránku, pretože v každom balení nájdu až 3 modely, ktoré si môžu poskladať! Herné možnosti sú v podstate nekonečné, pretože každý model si deti môžu prestavať na niečo nové, kedy le

POPIS:

  • Stavebnica LEGO® Creator 3 v 1: Ruské koleso (31119) nakopne detská kreativita, obsahuje až 3 modely v 1 - ruské koleso, autodróm a hojdacie lodičky.
  • Táto LEGO® stavebnica 5 minifigúrok - mamu, otca, dieťa a 2 lunaparku, ktorí si ešte vylepšujú stavebnicu, ďalšie chvíle strávené s tamojšími atrakciami.
  • Otočné ruské koleso obsahuje 8 gondolov, v ktorých môžu byť minifigúrky, vozíky na predaj lístkov, vozíky so zvieratami z balónikov a psíka postaveného z kociek.
  • V autodrome nájdete 3 autíčka a búdku na predaj lístkov s megafónom, zatiaľ čo hojdacie lodičky majú aj automat s klepetovým ramenom a automat na žuvačky.
  • Táto 1 002-dieliková stavebnica zo série LEGO® Creator 3 v 1 ponúka často spoločné zážitky pri skladovaní pre rodičov alebo opatrovateľov a ich deti vo veku od 9 rokov.
  • Ruské koleso meria vyše 27 cm na výšku, 16 cm do hĺbky a 26 cm na šírku, takže po vystavení v detskej izbe v prestávkach medzi hrami bude pôsobiť naozaj impozantne.
  • Pozritesi ďalšie úžasné nové stavebnice zo série LEGO® Creator 3 v 1 na rok 2021 vrátane vesmírneho dobrodružstva s raketoplánom (31117) a stredovekého hradu (31120).
  • Stavebnice zo série LEGO® Creator 3 v 1 umožňujú deťom vymýšľať úžasné a dynamické príbehy zamerané na tri rozličné modely v každom balení.
  • Už viac od roku 1958 sa LEGO® kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.
31119
3x více zábavy na pouti
3x více zábavy na pouti
Vzrušující model zábavního parku nabízí dětem 3 různé možnosti, jak si užít úžasné pouťové atrakce.
LEGO® zábavní park plný napětí
LEGO® zábavní park plný napětí
Pouťová sada se 3 zábavnými modely – děti si mohou vychutnat jízdu na ruském kole, autodromu nebo na houpacích člunech.
LEGO® Creator 3 v 1 Ruské kolo
Roztočte to
Roztočte to
Ruské kolo má 8 gondol.
Usedněte za volant
Usedněte za volant
Děti si akční autíčka zamilují.
Všichni na palubu
Všichni na palubu
Houpací čluny se pohybují dopředu a dozadu.
Svět plný vzrušujících možností
Svět plný vzrušujících možností
Stavebnice Creator 3 v 1 pomáhají dětem rozvíjet klíčové kreativní dovednosti prostřednictvím stavění a přestavování LEGO® modelů.
Součástí je 5 minifigurek
Součástí je 5 minifigurek
Stavebnice přináší 5 skvělých minifigurek, včetně maminky, tatínka, dítěte a 2 pracovníků z poutě, a navíc pejska z kostek.