LEGO® Duplo 10949 Zvieratká z farmy

od 2 + rokov
nie je skladom
Kód produktu: 10949
Počet kociek: 11

Batoľatá sa môžu učiť a hrať so 4 zvieracími kamarátmi

ZĽAVA

9.29 €
7.90 €
-
+
NIE JE SKLADOM

POPIS:

Univerzálna stavebnica LEGO® DUPLO® Mesto : Veselé zvieratká na farme (10949) zapája batoľatá do nápaditých hier a napomáha rozvoju ich hlavných schopností s pomocou 4 roztomilých zvieratiek na farme. Rozvíjajte schopnosti detí pomocou zvieratiek Deti a rodičia zažijú zábavné a nápadité hry so zlatučkým prasiatkom, ovečkou, kačičkou a mačkou. Tieto 4 roztomilé zvieratká na farme sú ako stvorené pre predškolákov. Keď sa budú malí milovníci zvierat starať o svojich miláčikov, kŕmiť ich alebo ukladať ich do postieľky v stodole, budú si zároveň zlepšovať jemnú motoriku a budovať sociálny či emočný rozsah. Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.

POPIS:

  • Potešte malého milovníka zvierat stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto : Veselé zvieratká na farme (10949). Tieto 4 roztomilé zvieratká sľubujú nekonečné hodiny plné nápaditých vzdelávacích hier.
  • Stavebnica obsahuje figúrku prasiatka, ovečky, kačičky a mačky, ktoré majú krásne farby a sú špeciálne navrhnuté pre malé detské rúčky. Nájdete v nej aj stodolu a balík slamy s realistickou textúrou.
  • Deti si môžu pri starostlivosti o zvieratá, ako je napríklad ich kŕmenie alebo ukladanie do postieľky v stodole, rozvíjať jemnú motoriku a budovať sociálny a emočný rozsah.
  • Táto pôvabná a odolná stavebnica predstavuje skvelý darček pre deti vo veku od 2 rokov na Vianoce, sviatky, narodeniny alebo preto, že si to krátka zaslúži!
  • Meria vyše 10 cm na výšku, 9 cm na šírku a 6 cm do hĺbky – hoci sa dá rôzne preskupovať a jednoducho kombinovať s inými hračkami zo série LEGO® DUPLO® Farma.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú modely zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečnému hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
10949
Budujte dovednosti se zvířátky pro nejmenší
Budujte dovednosti se zvířátky pro nejmenší
Se 4 roztomilými zvířátky se mohou malí farmáři ponořit do nápaditého hraní, při kterém se toho spoustu naučí.
Pečujte a hrajte si
Pečujte a hrajte si
Potěšte děti ve věku od 2 let touto rozkošnou 11dílnou sadou, ve které najdou model stodoly a prasátko, ovečku, kačera a kočičku.
LEGO® DUPLO® Město: Zvířátka z farmy
Nekonečná dobrodružství z farmy
Nekonečná dobrodružství z farmy
Zvířecí figurky a doplňky slouží jako inspirace k nápaditému hraní.
Model stodoly a další doplňky
Model stodoly a další doplňky
Parádní detaily jako balík sena inspirují ke hraní rolí.
Stavějte a budujte
Stavějte a budujte
Stavebnice přispívá k rozvoji jemných motorických a emočních dovedností.
Stavění pro malé dětské ručičky
Stavění pro malé dětské ručičky
Díky barevným dílkům navrženým speciálně pro malé ručky a jednoduchému obrázkovému návodu bude stavění hračka.
Všestranná odměna pro předškoláky
Všestranná odměna pro předškoláky
Jedná se o skvělý dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoliv jiné příležitosti. Sadu lze kombinovat s dalšími produkty LEGO® DUPLO®.