LEGO® Duplo 10950 Traktor a zvieratká z farmy

od 2 + rokov
skladom
Kód produktu: 10950
Počet kociek: 27

Zábava s traktorom na ovčej farme

POPIS:

Umožnite deťom zažiť zábavu s traktorom, starať sa o zvieratká a tráviť čas nápaditými hrami so stavebnicou LEGO® DUPLO® Town Veselé zvieratká s traktorom (10950). Tento univerzálny traktor ponúka nekonečné možnosti na kreatívne a zábavné vzdelávacie hry. Vzdelávanie hravou formou na farme Rodičia a predškoláci môžu spolu zažiť kúzelné okamihy pri výpomoci na farme alebo v zoo. K dispozícii majú traktor s prívesom plným náradia, 2 roztomilé ovečky a figúrky farmára s dieťaťom. Keď sa budú deti starať o ovečky, napríklad im nosiť jedlo a kŕmiť ich, budú si zároveň zlepšovať jemnú motoriku a budovať sociálny či emočný rozsah. Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí

POPIS:

  • So stavebnicou LEGO® DUPLO® Town Veselé zvieratká s traktorom (10950) môžu deti jazdiť na traktore a kŕmiť ovečky, čo ich inšpiruje nápaditým hrám a predškolskému vzdelávaniu s vozidlami a zvieratkami.
  • Stavebnica obsahuje traktor s prívesom, 2 ovečky a figúrky farmára s dieťaťom, s ktorými sa môžu batoľatá hrať. Nechýba v nej ani strom, farmárske náradie a balík slamy s realistickou textúrou.
  • Deti si môžu pri práci na farme, nosenie slamy ovečkám a staranie sa o ne, rozvíjať jemnú motoriku a budovať sociálny a emočný rozsah.
  • Skvelý darček na Vianoce, sviatky, narodeniny alebo „len tak“ pre deti vo veku od 2 rokov, ktoré majú rady traktory, zvieratká a kreatívne hry.
  • Traktor meria vyše 15 cm na dĺžku a strom meria vyše 11 cm na výšku. Tento set ponúka rôzne možnosti na hranie a dá sa jednoducho skombinovať s inými hračkami zo série LEGO® DUPLO® Farma.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú modely zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú vytvorené špeciálne pre batoľatá a obsahujú prvky, ktoré nabádajú k nekonečnému hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  • Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať.
10950
Neskutečně skutečná zábava pro nejmenší farmáře
Neskutečně skutečná zábava pro nejmenší farmáře
Rozmanitá stavebnice pro předškolní děti s modelem traktoru, 2 figurkami zvířat a figurkou dítěte a traktoristy.
Na farmě se děti zabaví
Na farmě se děti zabaví
Tato 27dílná sada s traktorem, řadou figurek a spoustou doplňků se stane inspirací pro všechny děti, které už oslavily 2. narozeniny.
LEGO® DUPLO® Město: Traktor a zvířátka z farmy
Nejdřív práce, potom zábava
Nejdřív práce, potom zábava
Připevněte za nebo před traktor vozík a pusťte se do práce!
Zábava s lidmi i zvířaty
Zábava s lidmi i zvířaty
Krmení zvířat a další činnosti seznámí děti se základními emocemi.
Model stodoly a další doplňky
Model stodoly a další doplňky
Spousta detailů, jako otevírací vrata stodoly, podnítí zábavu.
Jednoduché stavění s kostkami pro nejmenší
Jednoduché stavění s kostkami pro nejmenší
Při stavění a hraní si s kostkami a dílky, které jsou vytvořené speciálně pro malé ručky, dochází u dětí k rozvoji motorických dovedností.
Všestranná odměna pro předškoláky
Všestranná odměna pro předškoláky
Jedná se o skvělý dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoliv jiné příležitosti. Sadu lze kombinovat s dalšími produkty LEGO® DUPLO®.