LEGO® Jurassic World 76941 Dinosauria naháňačka s carnotaurom

od 7 + rokov
skladom
Kód produktu: 76941
Počet kociek: 240

Akčný set pre malých milovníkov dinosaurov!

POPIS:

S touto stavebnicou LEGO® Jurassic World Dinosauria naháňačka s carnotaurom (76941) si deti užijú hodiny tvorivej zábavy s polohovateľnou figúrkou carnotaura, zostaviteľným vrtuľníkom a pick-upom. Vrtuľník má kokpit pre minifigúrku, otáčavé vrtule a vystreľovač výstupkov pre akčné hry. Do pick-upu sa zmestia 3 minifigúrky obľúbených postáv zo seriálu Jurassic World a dodávka má navyše vlastnú kabínu s otváracou strechou pre ľahký prístup dovnútra a nákladný priestor. Ten najlepší nápad na darček Set je skvelým darčekom pre malých nadšencov pre dinosaurov a dodáva sa so zrozumiteľným ilustrovaným návodom priamo na balení, aby si LEGO fanúšikovia mohli samostatne vychutnať každé jedno štádium stavania. Akčné hry s dinosaurami Objavte v rade LEGO Jurassic World stavebnice, ktoré nadchnú staviteľov v každom veku a sú plné figúrok dinosaurov, obľúbených postáv z animovaného seriálu a filmov, štýlových

POPIS:

  • Táto zábavou nabitá LEGO® Jurassic World stavebnica (76941) deťom dáva možnosť zinscenovať dinosauriu naháňačku s carnotaurom na palube zostaviteľného vrtuľníka alebo pick-upu.
  • Obsahuje 3 minifigúrky: Kenjiho, Sammy a Owena Gradyho, polohovateľnú figúrku carnotaura a paralyzér na akciu nabité hry.
  • Vrtuľník má otvárací kokpit pre minifigúrku, otáčavé vrtule a vystreľovač výstupkov. V dodávke je miesto pre všetky 3 minifigúrky, kabína má odnímateľnú strechu av zadnej časti pick-upu je nákladný priestor.
  • Táto stavebnica je inšpirovaná seriálom Jurassic World Camp Cretaceous a inými príbehmi Jurassic World a je tak štýlovým vianočným či narodeninovým darčekom alebo úžasným prekvapením pre deti od 7 rokov.
  • Vrtuľník meria vyše 7 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Spolu s dodávkou, figúrkou dinosaura a minifigúrkami predstavuje zábavný set na každodenné tvorivé hry.
  • Tento 240-dielny set sa dodáva s podrobným ilustrovaným návodom, aby sa do skladania LEGO® kociek mohli pustiť s istotou aj takí milovníci dinosaurov, ktorí stavebnice ešte nestavali.
  • LEGO® Jurassic World sety deťom (i dospelým fanúšikom) umožňujú predstaviť si scénky z animovaného seriálu a filmov, vysnívať si jedinečné príbehy alebo jednoducho stavať štýlové zberateľské modely a vystaviť si ich.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a pevne sa spájajú.
76941
Hodiny dinosauří zábavy pro děti
Hodiny dinosauří zábavy pro děti
Skvělá volba pro mladé stavitele, kteří milují dinosaury i auta a rádi si přehrávají své oblíbené příběhy z Jurského světa.
Chyťte Carnotaura
Chyťte Carnotaura
Děti mohou při hraní popustit uzdu fantazii a vymýšlet si dobrodružné příběhy s dinosaury, helikoptérou a pick-upem.
LEGO® Jurský svět Hon na carnotaura
Otevřete kokpit vrtulníku
Otevřete kokpit vrtulníku
Umístěte minifigurku dovnitř a připravte se ke startu.
Pick-up
Pick-up
Do náklaďáku se vejdou všechny 3 minifigurky.
Připravit, zamířit, pal!
Připravit, zamířit, pal!
Vrtulník má vystřelovač pro napínavé hraní plné akce.
Zábavný model, který zaujme
Zábavný model, který zaujme
Tato stavebnice pro děti od 7 let obsahuje 240 dílků. Součástí je srozumitelný návod, který dětem pomůže se stavěním.
Hraní plné dobrodružství
Hraní plné dobrodružství
Součástí stavebnice jsou minifigurky Owena Gradyho, Kenjiho a Sammy, a k tomu figurka Carnotaura pro pořádnou porci dobrodružství.