LEGO® Jurassic World 76942 Útek baryonyxa z lode

od 8 + rokov
skladom
Kód produktu: 76942
Počet kociek: 308

Zostaviteľná plávajúca loď na dni plné dinosaurej akcie

POPIS:

S touto stavebnicou Útek baryonixa z lode (76942) môžu deti zaviesť akciu zo sveta LEGO® Jurassic World na vodnú hladinu. Obsahuje loďku z kociek, ktorá dokáže plávať na vode aj keď na nej stojí figúrka baryonyxa, a je vôbec prvou LEGO Jurassic World stavebnicou, ktorej súčasťou je loď. Na lodi stojí klietka pre dinosaura, otáčavé prieskumné svetlo a odnímateľná kontrolná miestnosť, po vybratí ktorej sa možno ľahko dostať do nákladného priestoru. Tvorivé stavanie a hry Set je skvelým darčekom pre trendy deti a obsahuje mláďatko dinosaura, 2 figúrky rýb, 4 LEGO minifigúrky a množstvo doplnkov, ako sú uspávacia pištoľ, paralyzér, dinosaurie vajcia, záchranné vesty a mnoho iných, ktoré sú inšpiráciou pre vymýšľanie príbehov. Nechýba ani podrobný návod, takže stavanie si užijú aj nováčikovia vo svete LEGO stavebníc. Svet plný dinosaurej akcie Séria LEGO Jurassic World ponúka prémiové stavebnice, ktoré nadch

POPIS:

  • S touto úžasnou stavebnicou z radu LEGO® Jurský svet (76942) si deti môžu zinscenovať napínavý útek baryonyxa z lode. Set obsahuje štýlovú loď z kociek, ktorá pláva na vode, a to aj ak na jej palube stojí dinosaurus!
  • Obsahuje 4 minifigúrky: Daria, Yaz, Owena Gradyho a strážnika, ako aj polohovateľné dinosaurie mláďa baryonyxa a 2 figúrky rýb. Nechýba ani škála doplnkov vrátane uspávacej pištole, paralyzéra a 2 dinosaurích vajec. Na lodi stojí odnímateľná kontrolná miestnosť, po vybratí sa dá ľahko dostať do nákladného priestoru, pričom nechýba ani klietka pre dinosaura či otáčavé prieskumné svetlo. Set navyše obsahuje aj malý motorový čln, ktorý pláva na vode.
  • Táto prémiová stavebnica je inšpirovaná seriálom Jurassic World Camp Cretaceous a inými príbehmi Jurassic World a je tak tým najlepším darčekom na Vianoce, narodeniny alebo úžasnou odmenou pre deti od 8 rokov.
  • Veľká plávajúca loď meria vyše 14 cm na výšku, 40 cm na dĺžku a 13 cm na šírku. Ide o prvú stavebnicu zo série LEGO® Jurassic World, ktorá obsahuje lode!
  • Je váš malý milovník dinosaurov nováčikom vo svete LEGO® kociek? Nevadí. Tento 308-dielny set obsahuje zrozumiteľný ilustrovaný návod, takže môže stavať s istotou!
  • Tvorivé stavebnice zo série LEGO® Jurassic World deťom (i dospelým fanúšikom) umožňujú prežiť scény z animovaného seriálu a filmov, vymýšľať si vlastné príbehy alebo si jednoducho vystaviť štýlové modely.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v odvetví, vďaka ktorým sa jednoducho a pevne spájajú do odolných modelov.
76942
Stavebnice pro milovníky dinosaurů a lodí
Stavebnice pro milovníky dinosaurů a lodí
Děti prožijí úžasná dobrodružství inspirovanáseriálem Jurský svět: Křídový kemp a dalšími příběhy z Jurského světa.
Na vlnách zábavy
Na vlnách zábavy
Vůbec první stavebnice LEGO® Jurský svět, ve které najdete lodě. Loď i motorový člun z kostek navíc skutečně plují!
LEGO® Jurský svět Útěk baryonyxe z lodě
Přepravte dinosaura
Přepravte dinosaura
Upevněte figurku Baryonyxe do klece na palubě.
Řídicí místnost
Řídicí místnost
Zvedněte střechu a prohlédnete si propracovaný interiér.
Uložte cenný náklad
Uložte cenný náklad
Sundejte řídicí místnost pro přístup do nákladního prostoru.
Působivý model
Působivý model
Loď měří přes 40 cm na délku.
Rychlý motorový člun
Rychlý motorový člun
Ideální pro přepravu dinosauřích vajec na hlavní loď.
Čas na krmení
Čas na krmení
2 figurky ryb a podavač pro krmení Baryonyxe.
Minifigurky a další prvky
Minifigurky a další prvky
Stavebnice obsahuje minifigurky hlídače Dariuse, Yaz a Owena Gradyho, mládě dinosaura a celou řadu inspirativních doplňků.