LEGO Art 31198 The Beatles

od 18+ rokov
nie je skladom
Kód produktu: 31198
Počet kociek: 2933

The Beatles

129.99 €
110.49 €
-
+
NIE JE SKLADOM

POPIS:

Ak ste fanúšikom skupiny Beatles, máme pre vás dokonalú sadu. Postavte jeden zo štyroch jedinečných portrétov členov preslávenej kapely s touto súpravou The Beatles (31198) zo série LEGO® Art a oddýchnite si od každodenných povinností. Tvorivý projekt, pri ktorom si oddýchnete Vytvorte pomocou tejto 2 933-dielnej stavebnice 1 zo 4 nástenných portrétov vášho obľúbeného člena The Beatles, či už ním je John Lennon, Paul McCartney, George Harrison alebo Ringo Starr. Počas stavania sa započúvajte do nahrávky, ktorá je súčasťou súpravy, a nechajte sa uniesť príbehmi a nečakanými zaujímavosťami o kapele. Svoje dielo po dokončení ozdobte ceduľkou s nápisom „The Beatles“ a následne si ho vystavte na stene alebo poličke. Umelecká uvedomelosť Nepotrebujete byť umelcom alebo mať celú zbierku LEGO modelov, aby ste si dokázali užiť stavanie tohto obrazu. Po dokončení si môžete svoje dielo hrdo vystaviť. Táto LEGO Art súp

POPIS:

  • Postavte si skvostné nástenné dielo so sadou The Beatles (31198) zo série LEGO® Art, ktorá obsahuje model v 4 rôznych stavebných variáciách. Po postavení jedného zo 4 portrétov môžete svoju lásku ku kapele The Beatles vystavať na poličku či stenu.
  • Uniknite z bežného dňa s touto 2 933-dielnou LEGO® súpravou, ktorá obsahuje 9 podložiek na vykladanie obrazu, exkluzívnu ceduľku s nápisom „The Beatles“, rám z LEGO kociek, nový jedinečný háčik a priehradky na triedenie dielikov.
  • S touto sadou sa môžete naplno ponoriť do svojej vášne pre umenie a tvorivé projekty a postaviť si skutočne aktívne umelecké dielo. Okrem toho môžete pri svojom stavaní počúvať do priloženej nahrávky, v ktorej nájdete zaujímavosti tohto modelu.
  • Oslávte svoju lásku k hudbe a skupine The Beatles stavaním tejto jedinečnej výstavnej súpravy. Tá je zároveň nápaditým darčekom na narodeniny pre vás či iných nadšencov pre tvorivé projekty.
  • Toto umelecké dielo 4 v 1 meria vyše 40 cm na šírku aj výšku. Krásne vynikne ako výstavný kúsok na stene alebo poličke a vďaka svojim prvkom zažiari vo vašej zbierke. Táto šikovná LEGO® súprava ponúka 4 rôzne stavebné variácie.
  • Batérie nie sú potrebné. Táto umelecká súprava pre dospelých vám umožní oddýchnuť si pohlcujúcom stavaní z LEGO® dielikov a počúvaní jedinečnej nahrávky. Oddýchnite si od každodenných povinností a vytvorte si úchvatné nástenné umelecké dielo.
  • Projektom a svetom umenia vás pred začatím stavania prevedie návod v elegantnej brožúrke. Stavanie si môžete spríjemniť počúvaním nahrávky, ktorá bola špeciálne vytvorená pre túto súpravu.
  • Modely slávnych umeleckých diel, hudobníkov, superhrdinov či temných pánov zo Sithu zo série LEGO® Art skvele vyniknú ako výstavné kúsky na stenu či poličku a ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň s nimi môžete naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe.
  • LEGO® stavebné dieliky spĺňajú exaktné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy dobre fungujú – a takto je to už od roku 1958.
31198