LEGO® Dots 41911 Náramok „Do toho!“

od 6 + rokov
skladom
Kód produktu: 41911
Počet kociek: 33

Náramok „Do toho!“

POPIS:

Deti, ktoré majú rady kreatívne projekty a výrobu vlastných doplnkov, si túto skvelú sadu s náramkom pre športovcov (41911) zo série LEGO® DOTS určite zamilujú. Táto sada na vlastnú výrobu bola vytvorená tak, aby umožňovala jednoduchú a intuitívnu tvorbu. Vďaka nej si deti môžu vytvárať vlastné doplnky a meniť ich podľa svojho oblečenia, nálady alebo obľúbeného olympijského športu. Tvorivá sada na výrobu náramkov Táto štýlová sada na výrobu náramkov obsahuje nastaviteľný modrý základný náramok, ktorý je vhodný na malé i väčšie zápästie, a 32 farebných zdobítiek. Súčasťou sady sú špeciálne dieliky so športovou potlačou. Deti nimi môžu vyzdobiť svoj vlastný náramok, preskúmať zákutia svojej fantázie, umelecké sebavyjadrovanie a zároveň si vytvoriť jedinečný, no zábavný doplnok. Zdobenie pre deti, ktoré zbožňujú tvorivosť Táto umelecká sada deťom ponúka možnosť tvoriť a vyzdobiť si n

POPIS:

  • Podporovaná láska svojho dieťaťa k vlastnoručnej výrobe touto odvážnou súpravou na výrobu náramku pre športovcov (41911) zo série LEGO® DOTS, ktorá obsahuje základný prispôsobiteľný náramok a 32 farebných zdobení. Do hier sa môžete pustiť ihneď po rozbalení!
  • Jedinečné doplnky na predvádzanie! Zdobením tohto náramku môžu deti rozvíjať svoje dizajnérske zručnosti a sebavyjadrovanie. Inšpirovať sa návrhmi na balenie alebo sa môžu dozvedieť jedinečný jedinečný dizajn.
  • Farebné zdobičky tejto sady možno používajú samostatne alebo v kombinácii s inými úpravami a užiť si ich tak ešte viac tvorivej zábavy. Deti môžu tiež používať zdobiace balíčky LEGO® DOTS ™ 41916 DOTS doplnky - 2. séria a dodať tak svojim náramkom nový štýl.
  • Každý fanúšik vlastnoručnej výroby alebo umenia si túto tvorivú súpravu zamiluje. Ohybný náramok a farebné zdobené dieliky sú vytúženým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Náramok meria len vyše 20 cm, takže táto tvorivá súprava je veľmi malá a ľahko prenosná. Nádejní návrhári môžu vyskúšať niekoľko výtvorov a následne nosiť ten najkrajší.
  • Keďže poháňa detskú predstavivosť, je zdrojom nekonečnej zábavy a tvorivosti! Hračky bez potreby pomáhajú deťom rozvíjať zručnosti tvorivého stavania. Okrem toho im prináša radosť z tvorby niečoho nového bez pomoci druhých.
  • Otvorte vrecúško a zábavu zo zdobenia náramku sa môže začať. Pri vytváraní dizajnu pomáhajújednoduché inšpiratívne tipy na balenie. bude hrdosť detí z jedinečného šperku bez pomoci, ako aj kopec tvorivej zábavy.
  • Doprajte deťom možnosť tvoriť štýlové kúsky s LEGO® DOTS súpravami. Táto šikovná súprava na tvorbu náramkov ponúka široké a neobmedzené možnosti dizajnu a inšpiráciu, ktoré pomôžu deťom rozvíjať tvorivosť a sebavedomie.
  • LEGO® stavebnicové kocky a doštičky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú. A takto je to už od roku 1958.
41911