LEGO® Super Mario 71362 Útok piraňovej rastlinky – rozšírujúci set

od 8 + rokov
skladom
Kód produktu: 71362
Počet kociek: 468

Útok piraňovej rastlinky – rozšírujúci set

POPIS:

V tomto zábavnom rozširujúcom sete (71362) si môžu deti vybrať, ktorou cestou sa LEGO® Mario™ má dostať k stráženej pevnosti. Tento fantastický darček pre deti, ktoré už doma majú štartovací set (71360) zo série LEGO® Super Mario™ obsahuje zostaviteľnú pevnosť, katapult, vodu z kociek, lávovú trasu a akčnú kocku. Nechýbajú ani figúrky Bob-omba, Koopu Troopu a piraňovej rastlinky, ktoré LEGO Mario musí poraziť. (Upozornenie: Figúrka LEGO Maria nie je súčasťou balenia. Nájsť ju môžete v štartovacom sete.) Úžasná aplikácia K tomuto setu je dostupná aplikácia LEGO Super Mario. Disponuje parádnymi intuitívnymi nástrojmi na zobrazovanie modelov, ktoré deťom pomôžu pri stavaní setu. Zároveň im ponúka bezpečnú platformu, na ktorej sa môžu podeliť o nápady a tvorivú inšpiráciu pre hry a stavanie. Súťažná akcia Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario sa parádne hodia na samostatné hry či súťaže s kam

POPIS:

  • Deti môžu vďaka tomuto zábavou nabitému rozširujúcemu setu Útok piraňovej rastlinky (71362) pridať nový napínavý level k svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™.
  • Hráč musí za LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) rozhodnúť, ktorou cestou sa dostať ku akčnej kocke a otvoriť tak bránu pevnosti. Poraziť musí buď Bob-omba, Koopu Troopu, alebo piraňovú rastlinku.
  • Ak sa chce LEGO® Mario™ dostať k pevnosti a získať digitálne mince, musí buď preskočiť cez lávu, prekročiť vodu po nášľapných kameňoch, alebo sa nechať vrhnúť katapultom. Keď sa postaví nepriateľovi a porazí ho, reaguje rôznymi spôsobmi.
  • Táto 468-dielna kreatívna zberateľská LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
  • Tento modul zostavený v základnej formácii meria vyše 18,5 cm na výšku, 38 cm na šírku a 32 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi.
  • K tomuto setu nie sú potrebné batérie. Ožíva v kombinácii s figúrkou LEGO® Maria zo štartovacieho setu.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ okrem množstva iných vecí ponúka aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečné prostredie na zdieľanie nápadov. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Stavebnice série LEGO® Super Mario™ prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Vďaka modulárnemu systému si fanúšikovia môžu svoje levely rozširovať, meniť a neustále vytvárať neobmedzené výzvy, ktoré budú zdolávať sami alebo v súťaži proti kamarátom.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti Super Star! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké a bezpečné spájanie, konzistentne pevné skladanie a ich kompatibilita.