LEGO® Super Mario 71363 Púštny Pokey – rozširujúci set

od 6 + rokov
skladom
Kód produktu: 71363
Počet kociek: 180

Púštny Pokey – rozširujúci set

POPIS:

Vďaka tomuto rozšíreniu s púštnym Pokeym (71363) a kladivom môžu fanúšikovia dodať nový zábavný rozmer hre so štartovacím setom zo série LEGO® Super Mario™. Tento set je skvelým darčekom pre deti a tvorí ho zostaviteľná púštna oblasť s otočným kladivovým podstavcom, ktorým môže LEGO Mario kúsok po kúsku zničiť svojho kaktusového nepriateľa Pokeyho. Nechýba ani figúrka krtka Montyho, po porazení ktorého deti získajú virtuálne mince. (Upozornenie: Figúrka LEGO Maria nie je súčasťou balenia. Nájsť ju môžete v štartovacom sete 71360 Dobrodružstvo s Mariom.) Zábava s aplikáciou K tejto jedinečnej hračke je dostupná aplikácia LEGO Super Mario. Jej súčasťou sú úžasné nástroje na približovanie a otáčanie modelu, ktoré deťom pomôžu zostaviť túto stavebnicu. Nechýbajú ani nápady na nové kreatívne spôsoby stavania a hier, ako ani bezpečná platforma, na ktorej sa môžu o svoje výtvory podeliť s kamarátmi

POPIS:

  • Deti môžu vďaka tomuto zábavou nabitému rozširujúcemu set s púštnym Pokeym (71363) dodať svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™ napínavé výzvy s kladivom, v ktorých môžu súťažiť proti kamarátom.
  • Súčasťou tejto stavebnice je otočný podstavec s kladivom, ktorým môže figúrka LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) kúsok po kúsku zhodiť zostaviteľnú figúrku kaktusa Pokeyho, ako aj figúrka Montyho Molea, ktorého môže Mario poraziť a získať odmenu.
  • Keď figúrku LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) položíte na otočný podstavec s kladivom, začne hrať hudba. Okrem toho keď LEGO Mario skočí na každú z troch akčných kociek, zareaguje rôznymi spôsobmi.
  • Táto 180-dielna kreatívna LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 6 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom. Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
  • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 12 cm na výšku, 21 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi zo série LEGO® Super Mario™.
  • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte ho k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom a hra sa môže začať. Set obsahuje zrozumiteľný návod, takže deti môžu stavať samostatne a s istotou.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy či už v samostatnej hre, alebo spolu s kamarátmi.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti super hviezdy! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a kompatibilitu.