LEGO® Super Mario 71365 Pretekárska dráha s piraňami – rozširujúci set

od 7 + rokov
skladom
Kód produktu: 71365
Počet kociek: 217

Pretekárska dráha s piraňami – rozširujúci set

POPIS:

S týmto rozšírením (71365) si môžu fanúšikovia do svojho LEGO® Super Mario™ sveta pridať pretekársku dráhu rastlinky pirane a ešte viac sa zlepšiť v zbieraní mincí. Súčasťou tohto zberateľského setu je plošina na koľajniciach hojdačky, na oboch koncoch ktorej stoja rastlinky pirane. Nechýba ani časový blok, s ktorým môže LEGO Mario™ (figúrka nie je súčasťou balenia) na dráhe získať viac herného času, a nepriateľské postavičky Goomba a Troopa. Táto stavebnica je skvelým darčekom pre deti a možnoju skombinovať so štartovacím setom Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorého súčasťou je figúrka LEGO Maria. Navyše ju možno rôznymi spôsobmi prestavať a skúšať tak neustále nové herné možnosti. Bezplatná aplikácia Súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Super Mario je návod Instructions PLUS, ktorý deťom pomôže postaviť tento modul. Nachádzajú sa v ňom aj kreatívne herné a stavebné nápady a poskytuje bezpeč

POPIS:

  • Deti môžu tento fantastický rozširujúci set pretekárskych dráh s piraňami (71365) pridať k štartovnému setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario ™ (71360) a súťažiť tak proti kamarátovi v kĺzavých výzvach na hojdačke.
  • Aplikácia tohto zberateľského setu je zostaviteľná hojdačka s koľajnicami, na ktorej stojí plošina pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou aplikácie). Hráči sa musia rýchlo hojiť z jednej strany na druhú a získať tak čo najviac mincí, no musia sa prekonať piraniam, ktoré stoja na koncoch hojdačky.
  • Vďaka časovej kocke v tomto rozšírení môžu hráči na dráhe získať viac herného času. Pripraviť tento modul sú aj figúrky Goombu a Koopu Troopu, ktoré musia LEGO Mario ™ poraziť a získať ešte viac mincí.
  • Táto 217-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 7 rokov. Inšpiruje ich k tvorbe nových a jedinečných levelov a zdokonaľovaniu sa v zbere mincí.
  • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 12 cm na výšku, 27 cm na šírku a 23 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozšíreniami zo série LEGO® Super Mario™.
  • K tomuto kreatívnemu setu nie sú potrebné batérie. Ožíva v kombinácii s figúrkou LEGO® Maria zo štartovacieho setu. Set obsahuje zrozumiteľný návod, takže deti môžu stavať samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu, parádne nástroje na zobrazovanie modelu a podnety pre ďalšie aešte kreatívnejšie možnosti hry. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú slávnu postavičku do skutočného sveta a deťom i fanúšikom umožňujú rôznymi spôsobmi vytvárať, rozširovať a prispôsobiť si neobmedzené herné výzvy.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti super hviezdy! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a konzistentne pevné skladanie.