LEGO® Super Mario 71369 Boj v Bowserovom hrade – rozšírujúci set

od 8 + rokov
skladom
Kód produktu: 71369
Počet kociek: 1010

Boj v Bowserovom hrade – rozšírujúci set

POPIS:

V tomto rozširujúcom sete Boj v Bowserovom hrade (71369) si deti bezpochyby zamilujú výzvy, v ktorých musia prevracať nepriateľov, horlivo nimi triasť a udržiavať rovnováhu. Tento set s hradom je dokonalým darčekom pre deti, ktorý možno pripojiť k štartovaciemu setu (71360) zo série LEGO® Super Mario™. Jeho súčasťou sú veže s otočnými a vratkými plošinami, plutvy, stúpením na ktoré zdvihnete Bowserove ruky a získate prístup k bloku s otáznikom a časovému bloku, vratký most, ako aj figúrky Bowsera, Booa, Dry Bonesa a Lava Bubble. Aplikácia plná zábavy Intuitívny návod Instructions PLUS k tomuto setu je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Má parádne nástroje na zobrazovanie modelov, vďaka ktorým bude stavanie ešte ľahšie a zábavnejšie. Okrem toho aplikácia ponúka zábavné a kreatívne odporúčania k hrám a stavaniu a fanúšikom ponúka bezpečnú platformu, na ktorej sa môžu podeliť o svoje nápady s osta

POPIS:

  • Hráči musia v tomto akčnom rozširujúcom balíku bojovať v Bowserovom hrade (71369), ktorý možno pridať do štartovacej sady zo série LEGO® Super Mario ™, poraziť svojich nepriateľov vo výzve plných prevracania, trasenia a udržiavania rovnováhy.
  • Sada LEGO® Super Mario ™ obsahuje figúrky Bowsera, Dry Bonesa, Booa a Lava Bubble. Nechýbajú ani hradné veže s otočnými a vratnými plošinami, blok s otáznikom a časový blok, ako aj mnoho ďalších prvkov, s ktorými je napínavá hra istá.
  • Deti si súboje proti hlavnému nepriateľovi Bowserovi určite zamilujú! S LEGO® Mariom (figúrka nie je súčasťou aplikácie) môžu stúpať na plutvy a zdvihnúť tak Bowserove ruky, skákať na časový blok a blok s otáznikom a triasť mostom, až kým nespadne.
  • Táto 1 010-dielna LEGO® hračka je úžasným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
  • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 23 cm na výšku, 47 cm na šírku a 34 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi zo série LEGO® Super Mario™.
  • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte k nemu figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu a hra sa môže ihneď začať.
  • Návod na stavanie, digitálne nástroje na zobrazovanie modelu a bezpečnú platformu na zdieľanie nápadov môžu deti nájsť v intuitívnej bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú rôznymi spôsobmi vytvárať, rozširovať a prispôsobiť si vlastné herné výzvy, v ktorých budú súťažiť s kamarátmi.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sa stále ľahko a pevne spájajú a stavitelia nepotrebujú na ich spájanie a oddeľovanie schopnosti Super Star.