LEGO Super Mario 71372 Kocúr Mario – oblečok

od 6 + rokov
nie je skladom
Kód produktu: 71372
Počet kociek: 11

Kocúr Mario – oblečok

9.99 €
8.49 €
-
+
NIE JE SKLADOM

POPIS:

Deti môžu svojim hrám s LEGO® Super Mario™ stavebnicami dodať s týmto oblečkom kocúra Maria (71372) mačacie schopnosti. Obsahuje interaktívny oblečok pre figúrku LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia), v ktorom môže priasť, mňaukať a získať schopnosť liezť po stene a získavať tak ďalšie digitálne mince. Tento jedinečný set je skvelým darčekom pre deti, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorý obsahuje figúrku LEGO Maria. Postavte a pustite sa do hry Návod k tomuto LEGO setu nájdete v balení aj v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario. Táto aplikácia deťom ponúka bezpečné prostredie na zdieľanie výtvorov a ponúka inšpiráciu pre tvorivé herné a stavebné možnosti či iný zábavný obsah. Zábavné súťaženie Zberateľské sety zo série LEGO Super Mario sa parádne hodia na samostatné hry či súťaže s kamarátmi a prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočné

POPIS:

  • Dajte deťom k ich LEGO® Super Mario™ hrám mačacie schopnosti prostredníctvom tohto oblečku kocúra Maria (71372). Súčasťou setu je zostaviteľný interaktívny oblečok pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia).
  • Tento oblečok z kociek možno obliecť figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). Mario tak začne vydávať jedinečné zvuky a na jeho hrudi sa začnú zobrazovať jedinečné obrázky.
  • Keď oblečiete figúrku LEGO® Maria do oblečku kocúra, začne mňaukať a priasť. Dokáže potom dokonca chodiť aj po zvislých povrchoch a zbierať digitálne mince, ktoré zvyšujú skóre hráča.
  • Táto zberateľská 11-dielna LEGO® stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a fanúšikov vo veku od 6 rokov. Umožňuje im pridať k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360) a rozšíreniam ďalšiu dávku interaktívnej zábavy.
  • V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky ohnivého Maria (71370), lietajúceho Maria (71371) a staviteľa Maria (71373).
  • K tejto kreatívnej stavebnici nie sú potrebné batérie. Aktivujete ju, keď figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Súčasťou balíčka je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Sety zo série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy, ktoré môžu zdolávať sami alebo s rodinou a kamarátmi.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti super hviezdy! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a konzistentne pevné skladanie.