LEGO® Super Mario 71382 Hlavolam s piraňou rastlinkou – rozširujúci set

od 7 + rokov
skladom
Kód produktu: 71382
Počet kociek: 267

Zábavné rozšírenie s piraňovou rastlinkou

POPIS:

Pridaj s týmto rozširujúcim setom do LEGO® Super Mario™ štartovacieho setu level, kde to piraňovým rastlinkám poriadne ukážeš! V Sódovej džungli je jedovatý močiar na každom rohu, tak dávaj pozor a nespadni doň! Vyskoč na Spinyho a získaj mince, potom sa roztoč na kolotoči a odkopni pirane, za ktorými stoja 3 kocky s červenými mincami. Na všetky vyskoč do uplynutia časového limitu a vyhraj obrovskú odmenu!

POPIS:

  • Deti teraz môžu vďaka sade Hlavolam s piraňovou rastlinou (71382) rozšíriť svoj štartovací set LEGO® Super Mario ™ o výzvy plné točiek a skokov v jedovatých džungli z kočiek.
  • Obsahuje LEGO® figúrky legendárnych nepriateľov Super Maria - dve piraňové rastliny a Spinyho - ktoré musia poraziť LEGO® Mario ™ (figúrka nie je súčasťou).
  • Obsahuje hnilobný kolotoč, ktorým možno dosiahnuť piraňové rastliny, a tri špeciálne kocky s mincou, ktoré keď zbierajú v časovom limite, vytvoríte odmenu.
  • Táto 267-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom k narodeninám alebo sviatkom pre tvorivé deti vo veku od 7 rokov, ktorá už vlastnila súpravu Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorá je potrebná na interaktívnu hru.
  • Tento modul meria v základnej zostave viac než 9 cm na výšku, 8 cm na šírku a 16 cm do hĺbky a možno ho rôzne prestavať a kombinovať s inými sadami série LEGO® Super Mario™.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ obsahuje stavebné pokyny, inšpiráciu na rôzne spôsoby stavania a hry. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské hračky zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú neobmedzenými spôsobmi rozširovať, pretvárať a vytvárať jedinečné dráhy na samostatnú alebo skupinovú hru.
  • LEGO® dieliky už od roku 1958 spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
71382
Vzrušující rozšiřující set
Vzrušující rozšiřující set
Přidejte do startovacího setu LEGO® Super Mario™ (71360) nové napínavé dobrodružství pro LEGO Maria (figurka není součástí balení).
Vzbuďte v dětech touhu řešit problémy
Vzbuďte v dětech touhu řešit problémy
Set s 267 dílky obsahuje otočný kolotoč, 2 piraňové rostliny, figurku Spinyho a navíc 3 bloky s červenými mincemi. Je určen dětem od 7 let.
LEGO® Super Mario™ Hlavolam s piraňovou rostlinou – rozšiřující set
Hraní nebylo nikdy zábavnější
Hraní nebylo nikdy zábavnější
Pro plnohodnotný herní zážitek je vyžadován startovací set.
Vykutálená výzva
Vykutálená výzva
Roztočte LEGO® Maria a odstraňte z cesty piraňové rostliny.
Souboj se Spinym
Souboj se Spinym
Skočte na Spinyho a získejte digitální mince.
Kostky s červenými mincemi
Kostky s červenými mincemi
Posbírejte v časovém limitu všechny 3 a získejte velkou odměnu.
Bezpečnost především
Bezpečnost především
Nenechte LEGO® Maria spadnout do jedovaté fialové bažiny.
Aplikace LEGO® Super Mario™
Aplikace LEGO® Super Mario™
Návod na stavění pouze v aplikaci (LEGO.com/devicecheck).
Kombinujte s dalšími sety LEGO® Super Mario™
Kombinujte s dalšími sety LEGO® Super Mario™
Sady LEGO® Super Mario™ fanouškům umožňují neomezeně tvořit, rozšiřovat a přestavovat zábavné úrovně pro jednoho nebo více hráčů.