LEGO® Super Mario 71383 Wiggler a jedovatý močiar – rozširujúci set

od 7 + rokov
nie je skladom
Kód produktu: 71383
Počet kociek: 374

Akčný rozširujúci set s Wigglerom

39.99 €
-
+
NIE JE SKLADOM

POPIS:

Stretni v Sódovej džungli Wigglera s týmto akčným rozšírením k štartovaciemu setu LEGO® Super Mario™! Zatras Wigglerom a poriadne ho buchni, aby sa zložil tajný most. Dávaj pozor na Goombu, ktorý sa pod ním schováva. Ak sa chceš vyhnúť jedovatému močiaru, skáč po otáčavých plošinách a plav sa v plťke. Vďaka kocke Super Star získaj úžasné schopnosti, poraz Koopu Paratroopu a dokonči svoju epickú cestu!

POPIS:

  • Malí stavbári môžu vďaka rozširujúcemu sa setu Wiggler a jedovatý močiar (71383) vytvárať najrôznejšie výzvy v jedovatom džungli herného sveta a pridať ich k štartovaciemu setu LEGO® Super Mario ™
  • Obsahuje LEGO® figúrky legendárnych nepriateľov Super Maria (Wiggler, Goomba a Koopa Paratroopa), ktorých musí LEGO® Mario™ (figúrka nie je súčasťou) poraziť.
  • Sada obsahuje posuvnú plošinu, skladovací most a odpojiteľné plavidlo. Nechýba ani špeciálna kocka Super Star, vďaka ktorej si môžete pripraviť jednotlivé schopnosti a ešte viac odmien.
  • Táto jedinečná 374-dielna LEGO® stavebnica je ideálnym LEGO® darčekom na narodeniny alebo ako prekvapenie pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré už vlastnia štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorý je potrebný na interaktívnu hru.
  • Táto tvorivá stavebnica meria v základnej zostave viac než 6 cm na výšku, 31 cm na šírku a 26 cm do hĺbky možno do rôznych prestavieb a spájať s inými sadami série LEGO® Super Mario™.
  • Bezplatná aplikácia LEGO Super Mario™ obsahuje pokyny, ktoré môžu poskytnúť svoje nápady, bezpečné fórum, kde deti môžu poskytnúť svoje nápady, a viac. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sady zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku hier Nintendo® do skutočného sveta a umožňujú neobmedzene rozširovať, pretvárať a prispôsobiť si vlastné dráhy pre hru samostatne alebo s kamarátmi.
  • Kvalitné LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v odvetví. To znamená, že sú vždy kompatibilné a dajú sa jednoducho bezpečne zabezpečiť.
71383
Akční rozšiřující set
Akční rozšiřující set
Přidejte do startovacího setu LEGO® Super Mario™ (71360) nové napínavé dobrodružství pro LEGO Maria (figurka není součástí balení).
Vzbuďte v dětech touhu řešit problémy
Vzbuďte v dětech touhu řešit problémy
Set se 374 dílky obsahuje posuvnou plošinu, most, člun, kostku Super Star a 3 kultovní protivníky. Sada je určena dětem ve věku od 7 let.
LEGO® Super Mario™ Wiggler a jedovatá bažina – rozšiřující set
Hraní nebylo nikdy zábavnější
Hraní nebylo nikdy zábavnější
Pro plnohodnotný herní zážitek je vyžadován startovací set.
Wiggler v cestě
Wiggler v cestě
Poraďte si s Wigglerem, získejte přístup k mostu a posbírejte mince.
Bitva s Goombou
Bitva s Goombou
LEGO® Mario™ musí porazit také Goombu.
Akční kostka Super Star
Akční kostka Super Star
Získejte díky tomuto bloku speciální schopnosti a vylepšené odměny.
Samostatný člun
Samostatný člun
Hráči mohou překonat nástrahy bažin pomocí člunu.
Aplikace LEGO® Super Mario™
Aplikace LEGO® Super Mario™
Návod na stavění pouze v aplikaci (LEGO.com/devicecheck).
Kombinujte s dalšími sety LEGO® Super Mario™
Kombinujte s dalšími sety LEGO® Super Mario™
Sady LEGO® Super Mario™ umožňují fanouškům tvořit, rozšiřovat a přestavovat zábavné úrovně pro jednoho nebo více hráčů.