LEGO Super Mario 71394 Akčné kocky – 3. séria

od 6 + rokov
skladom
Kód produktu: 71394
Počet kociek: 24

Zberateľské postavičky pre ešte viac zábavy s LEGO® Super Mario™ setmi!

POPIS:

S touto zberateľskou stavebnicou Akčné kocky – 3. séria (71394) si môžu fanúšikovia série LEGO® Super Mario™ vytvoriť ešte viac akčných levelov. Každá akčná kocka obsahuje skrytú postavičku s akčnou značkou a malou stavebnicou, ktorú si môžete vystaviť alebo pridať do hry. Nazbierať možno spolu 10 postavičiek zo sveta LEGO Super Maria: Galoomba, parašutistický Bob-omb, Boo, Crowber, Amp, Torpedo Ted, Bony Beetle, 1-Up Mushroom, Scuttlebug a Swoop. Každá z nich sa dá použiť v štartovacom sete (71360 alebo 71387), ktorý potrebujete na interaktívne hry. Parádna aplikácia Nechýba ani návod v každej akčnej kocke a v bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario, kde nájdete aj digitálne nástroje na zábavnejšie hranie a inšpiratívne tipy. Zároveň ide o bezpečnú platformu, na ktorej sa môžu deti deliť o nápady. Zábava bez obmedzení Stavebnice LEGO Super Mario prenášajú ikonické postavy zo sveta Super Maria do skutočného

POPIS:

  • Obohaťte detský svet LEGO® Super Maria o zábavné a interaktívne herné možnosti so stavebnicou Akčné kocky - 3. séria (71394). Každá akčná kocka obsahuje skrytú postavičku s akčnou značkou.
  • 10 unikátnych LEGO® figúrok s postavami zo sveta Super Maria, ktoré môžete zbierať a hrať s nimi: Galoomba, parašutistický Bob-omb, Boo, Crowber, Amp, Torpedo Ted, Bony Beetle, 1-Up Mushroom, Scuttlebug a Swoop.
  • Na interaktívnu hru potrebujete niektorých zo štartovacích setov (71360 alebo 71387) s figúrkou LEGO® Mario ™ (v prípade setu 71360) alebo LEGO® Luigi ™ (v prípade 71387).
  • LEGO® Mario ™ alebo LEGO® Luigi ™ reagujú na rozdielne postavičky. S každou postavenou predstavujú deti aj malú stavebnicu, ktorú si môžete nastaviť alebo pridať do vlastných úrovní.
  • LEGO® Super Mario™ akčné kocky sú zábavným darčekom na narodeniny alebo na sviatky, prípadne prekvapivou odmenou pre trendové deti vo veku od 6 rokov.
  • Pridajte si tieto postavičky do štartovacích a rozširujúcich setov zo série LEGO® Super Mario™ a vytvárajte s nimi nové výzvy na hru sólo alebo v skupine.
  • V akčnej kocke a v zábavnej bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ nájdete návod na skladanie. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské LEGO® Super Mario™ sety prenášajú postavy zo sveta Super Maria do skutočného sveta. Skvelo sa hodia na samostatnú aj skupinovú hru a vďaka možnosti rozširovania a nekonečného prestavovania ponúkajú nekonečné tvorivé výzvy.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa pevne spájať. A tak je to už od roku 1958.
71394
Bombastické interaktivní hraní
Bombastické interaktivní hraní
Každý balíček ukrývá postavičku, s níž si LEGO® Mario™ a LEGO® Luigi™ užijí zábavné výzvy (figurky nejsou součástí balení).
10 sběratelských postaviček LEGO® Super Mario™
10 sběratelských postaviček LEGO® Super Mario™
Všechny sestavitelné figurky lze zakomponovat do úrovní LEGO® Super Mario™ a zároveň přináší nové způsoby, jak získat digitální mince.
LEGO® Super Mario™ Akční kostky – 3. série
Interaktivní hraní
Interaktivní hraní
Pro plnohodnotný zážitek je potřeba startovací set (71360 nebo 71387).
Bojujte o odměny
Bojujte o odměny
Když hráči porazí protivníky, získají mince navíc.
Na hraní i na výstavku
Na hraní i na výstavku
Každá z postav je doplněna drobným modelem.
Aplikace LEGO® Super Mario™
Aplikace LEGO® Super Mario™
Návod na stavění naleznete v balení a v aplikaci (seznam kompatibilních zařízení najdete na LEGO.com/devicecheck).
Skvělý nápad na dárek pro děti od 6 let
Skvělý nápad na dárek pro děti od 6 let
Balíčky s postavami vnáší do startovacích setů (71360 a 71387) a rozšiřujících sad (prodávané samostatně) úžasné možnosti.