LEGO Vidiyo 43101 Bandmates

od 7 + rokov
skladom
Kód produktu: 43101
Počet kociek: 11

Premeňte čas strávený pri obrazovke na tvorivo využitý čas

POPIS:

Nadchnite deti sadou LEGO® VIDIYO™ Minifigúrky Bandmates (43101) s aplikáciou pre režírovanie a vytváranie vzrušujúcich hudobných videí, v ktorých si tiež môžu zahrať ako hviezdy. Obsahuje 12 zberateľských postavičiek, pričom každá predstavuje iný hudobný žáner. V tejto kapele z minifigúrok sú tanečníci, rapperi, gitaristi, bubeníci, speváci a ďalšie postavy. Hra sa začína, hneď ako deti svoju postavičku prostredníctvom aplikácie vo svojom videu oživia. Odomkni s BeatBitmi vzrušujúce efekty Každá minifigúrka Bandmate má osobitý charakter a dodáva sa s 3 BeatBitmi. Naskenujte v aplikácii BeatBity, čím odomknete efekty, zvuky a ďalšie funkcie počas toho, ako si deti samy režírujú svoje hudobné video. Vďaka pravidelne aktualizovanému výberu pesničiek si deti môžu vychutnávať nové hudobné zážitky pri hre vždy nanovo. Zdieľajte hudobné videá bezpečne online Aplikácia LEGO VIDIYO je vybavená škálou prvko

POPIS:

Nadchnite deti so sadou LEGO® VIDIYO™ Minifigúrky Bandmates (43101) s aplikáciou VIDIYO pre režírovanie a vytváranie hudobných videí, v ktorých si môžu zahrať ako hviezdy. Vtiahnite ich tak do hier prepojených so svetom hudby a sociálnych sietí. Stiahnite si aplikáciu LEGO® VIDIYO™, pomocou ktorej môžete naskenovať minifigúrku a BeatBity so špeciálnymi efektmi. Deti budú milovať moment, kedy ich postavička ožije v hudobnom videu, ktoré režírujú, samy tvoria a zároveň v ňom aj hrajú. Každá minifigúrka obsahuje 3 BeatBity, ktoré sa dajú v aplikácii naskenovať, čím sa odomknú špeciálne video efekty, ako zvuk a zmeny kostýmov. K dispozícii je 92 zberateľských BeatBitov, vďaka čomu budú deti chcieť svoju zbierku dopĺňať. Hračky s minifigúrkami LEGO VIDIYO™ Bandmates ponúkajú prostredníctvom aplikácie rôzne možnosti podľa fantázie a tvorivú hru. Vďaka tomu sú ideálnym vianočným darčekom pre chlapcov a dievčatá vo veku od 7 rokov, ktorí majú radi hudbu a vystúpenia. Aplikácia LEGO® VIDIYO™ je vybavená škálou bezpečnostných prvkov pre bezpečnosť v online prostredí, vrátane riadiaceho panelu pre rodičov, anonymných používateľských mien a kontrolovaných komentárov. Každá tajomná škatuľka obsahuje minifigúrku z 1. série Bandmates, 2 náhodné BeatBity, 1 špeciálny BeatBit, 1 doplnok, pódium z kociek s miestom pre 3 BeatBity, návod a zberateľský letáčik. Aplikácia LEGO® VIDIYO™ je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov. Sady LEGO® VIDIYO™ prinášajú spolu s hrami prepojenými so svetom sociálnych sietí nové zážitky. Vďaka nim môžu chlapci a dievčatá vytvárať a zdieľať svoje vlastné hudobné videá a stať sa tak ich režisérmi, producentmi a hviezdami. LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.

43101
Proměňte čas u obrazovky na čas plný kreativity
Proměňte čas u obrazovky na čas plný kreativity
Sdílejte lásku svého dítěte k hudbě a nechte ho režírovat, publikovat a hrát v hudebních videích s kapelou a speciálními efekty.
Začít je snadné
Začít je snadné
Stáhněte si aplikaci VIDIYO™, zvolte hudbu, naskenujte minifigurku a BeatBity a upravte postavu, se kterou budete vystupovat.
LEGO® VIDIYO™ Minifigurky Bandmates
Sdílejte hudební videa bezpečně
Sdílejte hudební videa bezpečně
Díky avatarům a aplikací generovaným přezdívkám je vše anonymní.
Bezpečné online prostředí
Bezpečné online prostředí
Veškerá nahraná videa i komentáře jsou moderované.
Informační panel pro rodiče
Informační panel pro rodiče
Dospělí mají kontrolu nad tím, k čemu mají jejich děti přístup.
Nekonečné objevování
Nekonečné objevování
Každý box obsahuje figurku Bandmatea a 3 BeatBity.
Naskenujte BeatBity a začněte
Naskenujte BeatBity a začněte
Použijte apku VIDIYO™, naskenujte BeatBity a odemkněte efekty.
Upravujte videa s BeatBity
Upravujte videa s BeatBity
Objevte více než 90 BeatBitů, které lze v rámci řady posbírat.
Rozšiřte kapelu
Rozšiřte kapelu
S 12 Bandmates, 6 BeatBoxy a více než 90 BeatBity, které můžete posbírat, si ve vesmíru LEGO® VIDIYO™ užijete spoustu zábavy.