LEGO® Vidiyo 43102 Candy Mermaid BeatBox

od 7 + rokov
nie je skladom
Kód produktu: 43102
Počet kociek: 71

Premeňte čas strávený pri obrazovke na tvorivo využitý čas

ZĽAVA

19.99 €
16.59 €
-
+
NIE JE SKLADOM

POPIS:

Otvorte dvere do sveta tvorby hudobných videí deťom, ktoré rady tancujú a predvádzajú vystúpenia. S touto stavebnicou LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid BeatBox (43102) je hranie vždy vzrušujúce. Stiahnite si aplikáciu, pomocou ktorej môžete naskenovať minifigúrku popovej hviezdy a odhaliť štýlovú stránku morskej víly na pódiu. Potom naskenujte BeatBity a odomknite špeciálne efekty, výzvy a ďalšie prvky. Teraz si deti môžu vytvárať svoje vlastné jedinečné hudobné videá, ktoré môžu zdieľať s ďalšími autormi na sociálnych sieťach bezpečných pre deti. Prenosná hračka pre zábavu na cestách Deti budú s nadšením upravovať boxík BeatBox pomocou LEGO dielikov. Môžu použiť dielik zmrzliny, chvostu morskej víly či gitary alebo si vymyslieť vlastné prvky. BeatBox sa dá rozložiť a obsahuje priestor na BeatBity a minifigúrku, takže sa ideálne hodí na hry na cestách. Tvorte hudobné zážitky Sady LEGO VIDIYO sprostredkúvajú z

POPIS:

• Nadchnite deti stavebnicu LEGO® VIDIYO ™ Candy Mermaid BeatBox (43102) pre režírovanie vlastných hudobných videí, v ktorých si môžu zahrať ako hviezdy. Obsahuje minifigúrku malej morskej víly s gitarou, 14 náhodných BeatBitov a 2 špeciálne BeatBity.
• Stiahnite si aplikáciu LEGO® VIDIYO™, pomocou ktorej môžete naskenovať minifigúrku a Beatbity so špeciálnymi efektmi. Deti budú milovať moment, kedy ich postavička ožije v hudobnom videu.
• Naskenujte v aplikácii BeatBity a odomknite špeciálne efekty, ako zvuky plechových dychových nástrojov.
• Zábavný hudobný zážitok pre chlapcov alebo dievčatá vo veku od 7 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Táto stavebnica sa tiež skvelo hodí ako vianočný darček pre všetky deti, ktoré majú rady hudobné hračky, tancovanie a vystupovanie.
• BeatBox meria vyše 8 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.
• BeatBox sa dá rozložiť, takže si deti môžu vziať svoj svet hudby so sebou na turné, kamkoľvek pôjde. Vnútri boxíku BeatBox je miesto na uloženie pódia z kociek, ktoré sa bude skenovať, 16 BeatBitov a gitaru morskej víly.
• Aplikácia LEGO® VIDIYO™ je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na www.LEGO.com/devicecheck. Pred potrebnou sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
• Sady LEGO® VIDIYO™ prinášajú spolu s hrami prepojenými so svetom sociálnych sietí nové zážitky. Vďaka nim môžu chlapci režírovať a hovoriť svoje vlastné hudobné videá a stať sa tak ich režisérmi, producentmi a hudobnými hviezdami.
• LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy rovnaké, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.

43102
Proměňte čas u obrazovky na čas plný kreativity
Nový způsob, jak si vychutnat hudbu
Proměňte čas u obrazovky na čas plný kreativity
Přidejte se ke svým dětem, zatímco prozkoumávají nápaditý hudební svět se sadou LEGO® VIDIYO™ Candy Mermaid BeatBox. Pomocí aplikace naskenujte VIDIYO minifigurku a BeatBity a pak se bavte u videoklipů, které natočí vaše děti – dokonce v nich mohou i samy hrát!
Stáhněte, vyberte, naskenujte, natočte a sdílejte
Rozprouděte dětskou fantazii
Stáhněte, vyberte, naskenujte, natočte a sdílejte
Začít je jednoduché. Stáhněte si aplikaci VIDIYO™ a vyberte si některou z pestré nabídky oblíbených písniček. Pak naskenujte VIDIYO minifigurku a BeatBity, které odemknou speciální efekty, a nechte své dítě natočit vlastní videoklip.
Zábavný a bezpečný způsob, jak si společně hrát
Týdenní výzvy
Týdenní výzvy zajistí, že se děti budou rády do světa LEGO® VIDIYO™ pravidelně vracet.
Sběratelské BeatBity
Děti si přizpůsobování videí s pomocí BeatBitů doslova zamilují. A díky velké nabídce přes 90 BeatBitů budou mít možnost vždy vytvořit něco zcela nového.
Hudební novinky
Pravidelně aktualizovaná hudební knihovna v aplikaci dá dětem možnost prozkoumávat nové písničky a inspiruje je k vytváření nových videí.
Vyrazte na vlastní hudební turné
Každý BeatBox lze složit tak, aby se do něj daly schovat BeatBity a minifigurka a vy ho mohli vzít kamkoli s sebou.