LEGO® Marvel 76190 Iron Man: Masaker Iron Mongera

od 9 + rokov
skladom
Kód produktu: 76190
Počet kociek: 479

Superakčný superhrdinský zážitok s mechanickým Iron Mongerom!

POPIS:

Na malých superhrdinov čaká veľký akčný súboj, ktorý si môžu nápaditým spôsobom zinscenovať s touto úžasnou stavebnicou LEGO® Marvel Iron Man: Masaker Iron Mongera (76190). Obrovský mechanický Iron Monger Táto úžasne vzrušujúca stavebnica v duchu klasických scén z prvého filmu o Iron Manovi od Marvel Studios pripraví deťom s bujnou fantáziou veľkolepé dobrodružstvá s jedným z najikonickejších výtvorov z dielne Marvelu – mechanickým Iron Mongerom. Oblúkový reaktor v hrudi gigantického robota žiari, zatiaľ čo deti ním otáčajú, menia polohy a strieľajú zo 6-projektilového vystreľovača na pravej ruke a z 3-projektilového vystreľovača na ľavej ruke. Deti môžu potom s Iron Manom prejsť do protiútoku s využitím energetickým blasterov, aby zachránili Pepper a porazili túto mechanickú ozrutu. Parádna stavebnica zo série LEGO Avengers s minifigúrkami superhrdinov Stavebnice zo série LEGO Marvel Avengers obsahujú

POPIS:

  • LEGO® Marvel Iron Man: Masaker Iron Mongera (76190) s pohyblivými zbraňami končatinami a parádnymi zbraňami inšpirovanými deťmi k nekonečným súbojom s obrovskými robotmi.
  • Pripraviť sú minifigúrky Iron Mana, Obadiaha Stanea a Pepper Pottsovej. Robot má 6-projektilový vystreľovač na pravej ruke, 3-projektilový vystreľovač na ľavej ruke a žiarivý oblúkový reaktor na hrudi.
  • Deti vložia minifigúrku Obadiaha Stanea do Iron Mongera a potom môžu tento obrovský robot s pohyblivými končatinami ovládať pri epických súbojoch s Iron Manoma Pepper Pottsovou.
  • Aj členovia marveloviek a malí superhrdinovia vo veku od 9 rokov sa môžu zapojiť do superhrdinskej akcie s touto úžasnou stavebnicou mechanického Iron Mongera.
  • Iron Monger na výšku meria vyše 18 cm, má pohyblivé končatiny a funkčné odpruženie, ktoré spája telo s ramenami a prispieva k realistickému dojmu pohybov.
  • Deti môžu nájsť a spojiť aj ďalšie roboty zo série LEGO® Marvel, ktoré im pripravia filmovú superhrdinskú akciu a inšpirujú ich n vymýšľanie vlastných nápaditých príbehov.
  • LEGO® komponenty spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy zabezpečené, kompatibilné a rovnaké sa zahŕňajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
76190
Vezměte děti do akčního světa Iron Mana
Vezměte děti do akčního světa Iron Mana
S úžasným robotem Iron Mongerem si děti užijí impozantní superhrdinskou akci z filmů o Iron Manovi.
Parádní dárek pro fanoušky Avengerů
Parádní dárek pro fanoušky Avengerů
Mladí superhrdinové od 9 let se s touto všestrannou stavebnicí dostanou do víru filmové akce studia Marvel.
LEGO® Marvel Iron Man: běsnění Iron Mongera
Svítící robot Iron Monger
Svítící robot Iron Monger
LEGO® kostka, která svítí ve tmě, model přivádí k životu.
Připraven k boji
Připraven k boji
Robot je vybaven šestiranným vystřelovačem na pravé paži.
Hrdinové proti záporákům
Hrdinové proti záporákům
Děti si užijí nekonečně nápadité a epické bitvy.
Úžasný stavitelský zážitek
Úžasný stavitelský zážitek
Tento vzrušující stavitelský projekt pomůže fandům filmových trháků od Marvelu rozvíjet kreativní a kognitivní dovednosti.
Kombinujte s dalšími LEGO® modely
Kombinujte s dalšími LEGO® modely
K dostání je pestrá škála stavebnic na motivy LEGO® Avengers, které děti mohou sbírat a kombinovat. Každá se prodává samostatně.