LEGO® Minecraft 21174 Moderný domček na strome

od 9 + rokov
skladom
Kód produktu: 21174
Počet kociek: 909

Obrovský modulárny domček na strome z Minecraftu

POPIS:

LEGO® Minecraft™ Moderný domček na strome (21174) je veľká, detailná a mimoriadne univerzálna stavebnica, ktorá malým hráčom Minecraftu a milovníkom tvorivého stavania pripraví dlhotrvajúce príjemné zážitky. Domček na strome z Minecraftu s nekonečnými možnosťami prispôsobovania Deti si najskôr postavia 4 výrazne odlišné miestnosti – kuchyňu, knižnicu, študovňu a spálňu – a potom k nim pridajú rôzne autentické doplnky z Minecraftu, od nábytku a posteľného vybavenia až po TNT. Tento set priamvyzýva deti k tomu, aby preskúmali nápadité a nekonečné možnosti stavania a vystavovania. Jednotlivé miestnosti ani len nemusia byť pripojené k stromu. Táto stavebnica je ideálna pre deti, ktorých predstavivosť siaha ďalej ako k tradičným domčekom pre bábiky.

POPIS:

  • LEGO® Minecraft ™ Moderný domček na strome (21174) je veľká, detailná a mimoriadne univerzálna stavebnica so 4 miestnosťami plnými autentickými doplnkami z Minecraftu, ktoré dajú donekonečna prestavovať.
  • Obsahuje figúrku nabitého Creepera a vzhľad pandy, vzhľad ocele, zombiu, mačku a kurču z online hier Minecraft, ako aj kopu autentických doplnkov.
  • Deti si môžu túto úžasnú prispôsobiteľnú stavebnicu stále znova a znova prestavovať, aby preskúmali zdanlivo nekonečné a nápadité možnosti s ňou a jej stavaním.
  • Tento výstavný a modulárny model domčeka na strome je ideálny pre každého malého fanúšika Minecraftu alebo tvorcu modelov vo veku od 9 rokov. Ide o dokonalý darček k narodeninám, na sviatky alebo na odmenu.
  • Táto impozantná stavebnica meria vyše 29 cm na výšku, 20 cm na šírku a 17 cm do hĺbky, takže sa dokonale hodí na nápadité hry, vhodné vystavenie aj na kombinovanie s setmi zo série LEGO® Minecraft™.
  • V tejto pestrofarebnej stavebnici nájdete množstvo autentických doplnkov z Minecraftu vrátane nástrojov, nábytku a TNT.
  • Stavebnice zo série LEGO® Minecraft™ umožňujú hráčom Minecraftu hrať ich obľúbenú hru novým spôsobom: s postavami a prvkami, ktorým je nápaditá kombinácia LEGO kociek a dielikov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetviach, ktoré zabezpečujú, že sú rovnaké, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
21174
Replika domku na stromě ze hry Minecraft®
Replika domku na stromě ze hry Minecraft®
Modulární model domku na stromě z Minecraftu se pyšní 4 hlavními pokoji a spoustou doplňků.
Neomezená porce zábavy
Neomezená porce zábavy
Hráče čekají nová dobrodružství pokaždé, když všestranný domek na stromě z řady LEGO® Minecraft® přestaví a přeskládají.
LEGO® Minecraft® Moderní dům na stromě
Vysoký strom
Vysoký strom
Vše se točí kolem vysokého stromu.
4 sestavitelné místnosti
4 sestavitelné místnosti
Děti mohou přeskládat kuchyň, koupelnu, pracovnu a ložnici.
Spousta možností, jak si hrát
Spousta možností, jak si hrát
Všestrannou sadu lze snadno přestavět a přizpůsobit.
Kultovní záležitost
Kultovní záležitost
Můžete se těšit na mnoho zábavných prvků z populární videohry.
Autentické doplňky
Autentické doplňky
Parádní detaily z Minecraftu inspirují k nápaditému hraní.
Zábava až nad mraky
Zábava až nad mraky
Akční model měří přes 29 cm na výšku.
Ikonické postavy z Minecraftu
Ikonické postavy z Minecraftu
Skiny Creepera, pandy a ocelota a figurky zombie, kočky a kuřat jsou zárukou nejednoho dobrodružství.