LEGO® Ninjago 71755 Chrám nekonečného mora

od 9 + rokov
skladom
Kód produktu: 71755
Počet kociek: 1060

Úchvatná podmorská stavebnica s hadom zo série LEGO® NINJAGO®

POPIS:

Fanúšikovia nindžov si môžu vďaka stavebnici Chrám nekonečného mora (71755) pripomenúť podmorské dobrodružstvá zo seriálu LEGO® NINJAGO®: Seabound. Táto špičková a detailná nindžovská stavebnica obsahuje laboratórium, väzenie, ponorku, raju a morského hada Wojiru spútaného reťazami. Stavebnica, ktorá deti zaručene ohúri Súčasťou stavebnice je aj 7 minifigúrok: potápač Kai, NRG Nya, Glutinous, princ Kalmaar, princ Benthomaar a 2 strážcovia Maaray, s ktorými môžu deti inscenovať úžasné súbojeo nadvládu nad všemocným vlnovým a búrkovým amuletom (tie sú taktiež súčasťou balenia). Skvelé a inšpiratívne darčeky pre bohatú skupinovú zábavu Stavebnice zo série LEGO NINJAGO deti okamžite prenesú do pohlcujúceho fantazijného sveta plného akcie. Tu môžu spojiť sily so svojimi obľúbenými hrdinskými nindžami v boji proti zlu. Stačí si vybrať z nindžovských hračiek prítomných v tejto úchvatnej kolekcii

POPIS:

  • Nindžovská stavebnica Chrám nekonečného mora (71755) obsahuje nádherne detailný podmorský brloh s rôznymi parádnymi funkciami, s ktorými si deti môžu pripomenúť akčné scény zo seriálu NINJAGO®: Seabound.
  • Súčasťou je 7 minifigúrok: potápač Kai, NRG Nya, Glutinous, princ Kalmaar, princ Benthomaar a 2 strážcovia Maaray, takže deti tu nájdu všetko potrebné na inscenovanie nemilosrdných súbojov pod morskou hladinou.
  • Chrám obsahuje laboratórium, väzenie, ponorku, raju, vodného hada Wojiru spútaného reťazami a k tomu 2 amulety s výstavným stojanom.
  • Táto 1 060-dieliková stavebnica predstavuje skvelý darček na narodeniny alebo na sviatky pre deti vo veku od 9 rokov, ktoré majú rady zábavné staviteľské úlohy a hranie sa na nindžov.
  • Chrám nekonečného mora meria vyše 26 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 57 cm na šírku – ide o model pôsobivých rozmerov, ktorý istotne zapôsobí.
  • Nenechajte si ujsť ani ďalšie stavebnice inšpirované seriálom NINJAGO®: Seabound, medzi ktorými nechýba Univerzálne nindža auto (71752), Lloydov vodný robot (71750) a Vodný drak (71754).
  • Stavebnice zo série LEGO® NINJAGO® vtiahnu deti do pohlcujúceho fantazijného sveta plného akcie, v ktorom môžu stráviť dlhé hodiny nápaditými hrami a súbojmi nindžovských hrdinov proti zástupu zloduchov.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO® kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné dobre oddeliť a spojiť – nepotrebujete na to nindžovskú silu ani schopnosti!
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne bezpečnostné normy, takže deti sú pri hre s LEGO stavebnicami v bezpečí.
71755
Model podmořského chrámu NINJAGO®
Model podmořského chrámu NINJAGO®
Propracovaná stavebnice dětem poskytne spoustu příležitostí k přehrávání příběhů a napínavých bitev ze seriálu NINJAGO®: Seabound.
Nekonečná dobrodružství pod hladinou
Nekonečná dobrodružství pod hladinou
Fanoušci nindžů s touto detailní stavebnicí získají také neuvěřitelných 7 minifigurek, takže o zábavu nebude nouze.
LEGO® NINJAGO® Chrám nekonečného moře
Připraven k útoku
Připraven k útoku
Mořský had Wojira dokáže ošklivě pokousat.
Za mřížemi
Za mřížemi
Model podmořského chrámu je vybaven také vězením.
Zamiřte a vystřelte
Zamiřte a vystřelte
Hlavní budova chrámu je vyzbrojena vystřelovačem disků.
Ponořte se do zábavného světa nindžů
Ponořte se do zábavného světa nindžů
Děti si vychutnají stavění s 1060 dílky a pak se pustí do přehrávání akčních dobrodružství s nindži.
Fantastický dárek pro milovníky světa NINJAGO®
Fantastický dárek pro milovníky světa NINJAGO®
Stavebnice obsahuje 7 minifigurek, včetně potápěče Kaie a prince Benthomaara – ideální dárek pro děti ve věku od 9 let.