LEGO® Star Wars 75280 Klonoví vojaci z 501. légie

od 7 + rokov
nie je skladom
Kód produktu: 75280
Počet kociek: 285

Klonoví vojaci z 501. légie

ZĽAVA

32.99 €
28.04 €
-
+
NIE JE SKLADOM

POPIS:

Pripravte sa na epický súboj klonových vojakov z 501. légie a bojových droidov armády separatistov. Číhajte na droidov z kokpitu stroja AT-RT pomocou elektroďalekohľadu. Pustite sa do útoku na BARC spíderov a strieľajte z vystreľovačov. Odrazte útok výstrelmi z odpaľovačov bojových droidov. Kto v tomto napínavom LEGO® Star Wars™ dobrodružstve zvíťazí? Je to na vás!

POPIS:

  • Deti sa môžu zahrať na klonových vojakov 501. légie a prežiť vzrušujúcu zábavu inšpirovanú seriálom  Star Wars : Vojny klonov - to všetko vďaka akčnej súprave (75280) od LEGO  Star Wars ™, ktorá obsahuje chodiaci stroj AT-RT a BARC spíder.
  • Táto stavebnica od LEGO®  Star Wars ™ obsahuje 4 LEGO minifigúrky: 3 vojnové klony (novinka roka 2020) a člen posádky tryskáča z 501. légie s jetpackom, ako aj dva bojové droidy vyzbrojené zbraňami.
  • Chodiaci stroj AT-RT vychádza v auguste 2020 v novej farebnej schéme, má polohovateľné nohy, vystreľovač, výstupy na pripojenie odpaľovača a elektroďalekohľad a BARC spíder má zas 2 vystreľovače výstupkov. To všetko je zdrojom tvorivých hier.
  • Táto 285-dielna súprava je ideálnym darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 7 rokov. V týchto 2 vozidlách sa možno povoziť aj vo videohre LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Táto kompaktná a robustná stavebnica chodiaceho stroja AT-RT od LEGO® Star Wars™ meria viac než 17 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. S týmito ideálnymi rozmermi sa hravo zmestí do batoha dieťaťa spolu s BARC speederom, takže bude pripravený na hru kdekoľvek na cestách.
  • Táto úžasná stavebnica pre deti nevyžaduje žiadne batérie. Je vyrobená výhradne z LEGO® kociek a poháňa ju detská predstavivosť. Akčná zábava sa tak nikdy nekončí.
  • Uvažujete o kúpe tejto stavebnice zo série Star Wars™ pre niekoho, kto ešte nepozná LEGO® súpravy? Nevadí. Súčasťou je jednoduchý ilustrovaný návod. Stačí otvoriť balenie a pustiť sa do stavania!
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) fantastickú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné galaktické dobrodružstvá a vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, takže sú robustné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!