LEGO® Star Wars 75306 Prieskumný droid Impéria

od 18+ rokov
skladom
Kód produktu: 75306
Počet kociek: 683

Detailný výstavný model prieskumného droida Impéria z kociek

POPIS:

Zaspomínaj si na epické akčné scény z filmu Star Wars: Impérium vracia úder na planéte Hoth pri stavaní prieskumného droida Impéria (75306). Droid má polohovateľné nohy a dodáva sa s priehľadnou tyčou z kociek, na ktorej ho môžeš vystaviť ponad zasneženú krajinku. Úchvatný výstavný kúsok Tento zberateľský výstavný kúsok dopĺňa informačná ceduľka, s ktorou zapôsobí na písacom stole aj ako dekorácia v domácnosti. Ten najlepší darček Táto prepracovaná stavebnica patrí do prémiovej kolekcie LEGO® Star Wars™ setov pre dospelých a ponúka pohlcujúci a zábavný zážitok zo stavania všetkých detailov v LEGO štýle. Môže byť krásnou odmenou pre teba alebo zábavným darčekom pre fanúšika filmov Star Wars, prípadne skúseného milovníka LEGO stavebníc.

POPIS:

  • Nechaj sa uniesť na zamrznutú planétu Hoth a spomínaj si na klasickú scénu z filmu  Star Wars : Impérium vracia úder s týmto detailne spracovaným výstavným modelom prieskumného droida Impéria (75306).
  • Zostaviteľná LEGO® figúrka droida má polohovateľné nohy a dodáva sa s priesvitnou tyčou z kociek, na ktorú ju možno vystaviť ponad zasneženú krajinu. Stavebnica sa dodáva aj informačnou ceduľkou.
  • Táto prémiová stavebnica patrí sériu zberateľských modelov LEGO®  Star Wars ™ na vystavenie pre dospelých.
  • Tento 683-dielny set ponúka náročný, no zároveň odmeňujúci zážitok zo stavania a je tak úžasným darčekom k narodeninám, Vianoce či prekvapením pre fanúšikov ságy  Star Wars ™ či skúsených LEGO® staviteľov.
  • Tento stavebnicový model meria vyše 27 cm na výšku, 24 cm na šírku a 11 cm do hĺbky, takže vystavený nezaberá veľa miesta, no zaiste na každého zapôsobí.
  • Premýšľaš, že tento set kúpiš zberateľovi predmetov s motívom Star Wars™, ktorý LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemaj obavy. Súčasťou je podrobný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.
  • Zberateľské LEGO® Star Wars stavebnice sú navrhnuté pre bystrých dospelákov, ktorí sa vo voľnom čase radi venujú pútavým tvorivým projektom plným zábavy.
  • LEGO® komponenty spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sa vždy jednoducho a dokonale pevne spájajú.
75306
Úžasný sběratelský kousek ze světa Star Wars™
Parádní replika z LEGO® kostek
Úžasný sběratelský kousek ze světa Star Wars™
Nechte se přenést na ledem pokrytou planetu Hoth a postavte si detailně propracovaný výstavní model imperiálního průzkumného droida od LEGO® Star Wars™ s polohovatelnými nohami doplněný o sestavitelnou zasněženou lokaci.
Radost ze stavění
Tvůrčí stavění
Radost ze stavění
Čeká vás radostný a soustředěný stavitelský zážitek – od okamžiku rozbalení až po umístění dokončeného modelu na výstavku.
Budujte svou sbírku
Řada sběratelských stavebnic
Budujte svou sbírku
Až si poradíte s touto obohacující tvůrčí výzvou, podívejte se také na další sestavitelné modely droidů od LEGO® Star Wars™ a rozšiřte svou sbírku o další originální kousky.
Parádní volba pro fanoušky Star Wars™
Parádní nápad na skvělý dárek
Parádní volba pro fanoušky Star Wars™
Tato stavebnice představuje fantastický dárek pro vás samotné či jakéhokoliv nadšence a znalce ságy Star Wars™. Hotový model si vystavte, aby vám připomínal nezapomenutelné scény z filmu Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder.