LEGO® Marvel Super Heroes 76140 Iron Manov robot

od 6 + rokov
skladom
Kód produktu: 76140
Počet kociek: 148

Iron Manov robot

POPIS:

Malí superhrdinovia môžu prežiť akcie z filmu Marvel Avengers na vlastnej koži s týmto polohovateľným Iron Manovým robotom z edície LEGO® Marvel Avengers (76140)! Len čo sa minifigúrka Iron Mana dostane do obrneného robota, žiadny zloduch už nie je v bezpečí! Úžasná stavebnica s motívom Iron Mana pre deti Fanúšikovia marvelovských Avengerov si túto figúrku Iron Manovho robota, ktorá je zárukou množstva akcie, rýchlo obľúbia. Robot má otvárateľný kokpit, kam sa dá vložiť minifigúrka Iron Mana. Vystreľovač nad hlavou zaháňa každé nebezpečenstvo a pohyblivé ruky a nohy umožňujú pohyb všetkými smermi. Pre ešte viac zábavy so stavebnicami si prevezmite LEGO® Life – bezplatnú interaktívnu aplikáciu na stavanie. Marvelovská akcia s LEGO figúrkami superhrdinov Detské stavebnice z edície LEGO Marvel Avengers otvárajú napínavý svet dobrodružstiev, v ktorom je možné hrať sa na obľúbené postavy. Vďaka zberateľským voz

POPIS:

  • Zintenzívnite sa vďaka ohromnému Iron Manovmu robotovi zážitky detí z dobrodružstiev v štýle LEGO® Iron Man! Keď vložia minifigúrku dovnútra robotického brnenia, môžu ísť, kam sa mám ešte, a schmatnúť, čo sa zachráni. Dokonca nemôžeme odstrániť všetkých, ktorí sa im pripletú na cestu!
  • Deti budú milovať dizajn Iron Manovho robota, ktorý je novinkou v januári 2020 - je na ďalšej verzii Iron Mana s náprsnou doštičkou, ktorá zobrazuje mimoriadne dôležité energetické jadro. Kokpit je otvárateľný, aby sa do roboty dala vložiť figúrka Iron Mana.
  • Fantázia pracuje na plné obrátky vo chvíli, keď malí superhrdinovia otvárajú kokpit na robotovi, vkladajú dovnútra figúrku Iron Mana, polohujú ruky a nohy robota podľa danej akcie a pália zo vystreľovača na približujúcich sa nepriateľov.
  • Chlapci a dievčatá vo veku od 6 rokov si budú s touto stavebnicou z edície LEGO Marvel Avengers užívať nekonečné dobrodružstvá na motív Iron Mana plné fantázie. Jedna z najnovších figúrok robotov pre deti, ktoré majú radi hračky s motívom Iron Mana.
  • Iron Manov robot vo vystretom stave meria vyše 12 cm na výšku x 9 cm na šírku x 9 cm do hĺbky. Taký veľký môže ísť, kam len chce, schmatnúť, čo len chce, a odstrániť všetkých zloduchov alebo mimozemských narušiteľov, ktorí sa mu pripletú do cesty.
  • Táto figúrka robota nepotrebuje žiadne batérie, takže si deti môžu kedykoľvek a kdekoľvek užívať zábavu plnú praktických činností. Hranie sa s hračkami robotov, ktoré nevyžadujú batérie, podporuje tvorivémyslenie, hranie sa na postavy využívajúce fantáziu a schopnosť riešenia problémov.
  • Instructions PLUS znamená, že LEGO® hračky si môžu samostatne stavať aj menšie deti. Tento zábavný interaktívny návod má funkcie približovania a otáčania a je k dispozícii s bezplatnou aplikáciou LEGO Life pre smartfóny a tablety.
  • Stavebnice z edície LEGO® Marvel Avengers prinášajú dobrodružstvá v plnom nasadení od výmyslu sveta deťom, ktoré chcú prežívať filmové scény, vytvárať si vlastné príbehy alebo silen chcú jednoducho vystaviť modely svojich superštýlových superhrdinov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú (nie sú potrebné žiadne superschopnosti!) – a takto je to už od roku 1958.
76140